Gabinet Logopedyczny
Kłębuszek
Marta Kuchnik

tel. 505 - 107 - 257

mgr Marta Kuchnik

Założycielka Gabinetu „Kłębuszek”. Magister filologii polskiej, neurologopeda.

Autorka książek skierowanych do terapeutów i nauczycieli, wykładowca w Wydawnictwie WIR.

Prowadzi zajęcia z dziećmi z zaburzeniami rozwojowymi, opóźnionym rozwojem mowy, trudnościami artykulacyjnymi oraz z dziećmi dyslektycznymi i z grupy ryzyka dysleksji. Prowadzi terapię ręki, masaże usprawniające integrację odruchów ustno - twarzowych oraz masaże wg terapii taktylnej.

 

mgr Marta Janikowska

Logopeda, pedagog.                                                                                                                                        Absolwentka Akademii Pedagogicznej w Krakowie. Dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobyła pracując m.in. w Zespole Szkół Specjalnych, Prywatnej Poradni Logopedycznej „Gaduła” oraz podczas stażu w Poradni Neurologopedycznej  Szpitala Specjalistycznego im. L. Rydygiera. Brała udział w Konferencjach Logopedycznych i Szkoleniach z zakresu terapii wad wymowy, komunikacji alternatywnej i wspomagającej, terapii ręki.                   Prowadzi zajęcia z dziećmi z zaburzeniami rozwojowymi, trudnościami artykulacyjnymi, wadami wymowy. Prowadzi również terapię logopedyczną osób dorosłych.

 

mgr Paulina Łukawska

Logopeda, pedagog specjalny, pedagog wczesnoszkolny.
Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Szczególnie interesuje się profilaktyką logopedyczną. Swoje dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobyła podczas działalności wolontaryjnej oraz pracując na stanowisku logopedy w przedszkolu i w żłobku. Dodatkowo pełni funkcję wychowawcy w jednym z krakowskich przedszkoli.

Strony WWW Kraków - HSDesign.pl