Szczęśliwy rodzic, szczęśliwe dziecko – warsztat playfulness Piotra Bielskiego
Prowadzenie: Piotr Bielski – jogin smiechu

Termin: 11-12 czerwca 2022 r. (sobota 9-17, niedziela 9-16)

Koszt:  520 zł

Cena obejmuje poczęstunek w przerwach kawowych.

Uczestnicy otrzymują zaświadczenie o ukończeniu kursu

Rejestracja:


Zapraszamy na spotkanie z joginem śmiechu Piotrem Bielskiem. Piotr z wykształcenia jest socjologiem, prywatnie tatą dwóch wspaniałych dziewczynek Rozalki i Raisy, z którymi, wraz z żoną, żyje w zgodzie z naturą w sosnowym lesie pod gwieździstym niebem. W zakresie rozwoju osobistego pracuje już od 20 lat. Jest autorem kilku książek, w tym najnowszej „Życie na Lekko. Jak radośnie być sobą”. W tematyce jogi śmiechu i szczęśliwego rodzicielstwa wywiady przeprowadziły z nim między innymi Zwierciadło, Newsweek Psychologia i Charaktery. Cytując fragment jednego z wywiadów z Piotrem: „Wierzę głęboko, że sami potrzebujemy obudzić w sobie i rozwijać poczucie szczęścia oraz tego, co po angielsku nazywa się playfulness czyli lekkiego stosunku do Życia. Musimy znaleźć w sobie gotowości do zabawy nie tylko z naszymi dziećmi”.

Na tym warsztacie możesz nauczyć się:

  • - nowych sposobów regeneracji, relaksacji i ładowania akumulatorów
  • - jogi śmiechu, która jest świetną okazją do zabawy dla rodziców i dzieci, a także sposobem aktywowania wewnętrznego dziecka
  • - sztuki odpuszczania – lepiej od razu przyjąć, że i tak nigdy nie będziemy doskonałymi rodzicami i cieszyć się tym, co nam wychodzi
  • - wnieść więcej radości i zachwytu do naszego Życia i naszej relacji z dziećmi
  • - pozwolić sobie na większą odwagę i bycie Sobą już nie tak sobie

Co konkretnie będziemy robić?

  • - rozmawiać i to szczerze, bo inne rozmowy nie mają sensu
  • - bawić się
  • - śmiać się
  • - medytować i wizualizować

Podczas warsztatów Piotr będzie chciał pomóc Ci, drogi Rodzicu, w osiągnięciu większego poziomu radości, szczęścia, zaufania do siebie i do swoich dzieci. Przekaże Ci też sposoby regeneracji, pobudzania energii, które działają i służą mu od lat. Jednym z głównych tematów będzie nasze wewnętrzne dziecko, które wzmocnimy i dopieścimy.

Przywołując swoją drogę do miejsca, w którym jest teraz, Piotr mówi o sobie:.

Sam kiedyś byłem dzieckiem, którego rodzice chcieli zrobić wszystko by było szczęśliwe. Oczywiście tak jak sami rozumieli szczęście. Dlatego zabrali mnie od kolegów z podstawówki i przenieśli do prywatnej szkoły. Dlatego harowali jak szaleni, tata na 2 etaty, by zarobić na nową szkołę, której ja szczerze nie znosiłem. Tymczasem moje potrzeby jako dziecka były inne, tęskniłem za beztroskimi spacerami i grą w piłkę z tatą, a nie kolejnymi zajęciami dodatkowymi.

Dziś sam jestem przedsiębiorcą i zaangażowanym tatą 2 dziewczynek. Dbam o to by moje córki były szczęśliwe, osiągam niezły life-work balance, dbając by codziennie spędzić z nimi jakościowy czas, choćby i godzinę. Mam ciekawą pracę, którą sam stworzyłem. Od 2013 roku szkolę ludzi z jogi śmiechu, metody budowania optymizmu i relaksacji, którą sprowadziłem do Polski i którą dalej rozwijam. Esencję mojego doświadczenia i pasji przekażę Wam na tym warsztacie”.


Facebook: Jogin Śmiechu, www.joginsmiechu.pl